Pozvánka na Evolution Jaro 2018

Na Festivalu Evolution vystoupí odborníci, kteří vám poradí, jak můžete zlepšit zdraví díky změně stravovacích návyků

Pokud máte blízko ke zdravému životnímu stylu, není vám jedno, jaké potraviny konzumujete a k tomu se ještě zajímáte třeba o ekologii nebo osobní rozvoj, neměli byste si nechat ujít Festival Evolution. Ten se bude konat o víkendu 23. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.


 

Ústředními tématy festivalu bude zdravý životní styl a vše, co s ním souvisí. Tedy nejen kvalitní strava, ale také zájem o osobní rozvoj, péče o duši a na řadu přijdou také ekologická témata a alternativa. Během tří dnů se na Festivalu Evolution představí více než čtyři stovky domácích a zahraničních vystavovatelů a na šesti pódiích se vystřídá okolo 150 účinkujících.

 

Vše, co souvisí s jídlem
Přemýšlíte nad tím, jaké potraviny kupujete? V tom případě bude Festival Evolution vaším rájem. Nejen, že tu na vás čeká rozsáhlá food zóna s bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin, ale navíc můžete navštívit některý z workshopů nebo přednášek se zaměřením na zdravou výživu, detox nebo stravovací styly. Dozvíte se, jak vybírat kvalitní potraviny a jak číst etikety. Za zmínku stojí přednášky Stravou proti civilizačním nemocem MUDr. Davida Freje, Stravování dlouhověkosti podle Rogera Greena, Zázvor obecný z pohledu imunoložky prof. Jiřiny Bartůňkové nebo Léčivé byliny a duševní nemoci prof. Anny Strunecké.

 

Přednášky věnované zdraví
Nebudou chybět ani témata, která jsou na jaře více než aktuální: Dozvíte se, jak na detox nebo na vyrovnanou výživu, jak porozumět potížím spojenými s váhou, a vyzkoušet si můžete také diagnostickou metodu, s jejíž pomocí se určuje zdravotní stav z oční duhovky. Jana Pozlovská vám odhalí základní principy přirozeného vidění bez brýlí a Eliška Trličíková s Martinem Buřtem odpoví na otázku, proč boty smrdí a co s tím můžete dělat. Na Festival Evolution ze Švýcarska zavítá i Gianni Coria, autor knihy Přírodní pomoc při vypadávaní vlasů.
Součástí festivalového dění bude pohybový sál, kde budete moci zase vyzkoušet taiči, bollywoodský či intuitivní tanec, ale také meditaci, cvičení Osho divine healing nebo tantra jógu pro ženy. Ženskému publiku bude určena také přednáška Judity Petschlové s názvem Květ života.
V programu nebudou chybět ani astrologie, energetická cvičení nebo biotronika. Až z Mexika dorazí na Festival Evolution Dr. Octavio Rettig, který vystoupí s přednáškou věnovanou psychedeliku produkované žábou Bufo Alvarius ze sonorské pouště.


 

Péče o duši a osobní rozvoj
Každý z nás má dnes možnost projevit svůj talent a potenciál. Pro úspěch v jakékoliv oblasti je pro každého důležité zjistit, jaké má silné stránky, a pokud chce být v životě úspěšný, musí je objevit, poznat a rozvíjet.
Koučové vám na festivalu nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Jan Mühlfeit, globální stratég, kouč a mentor, na festivalu vystoupí s přednáškami Odemykání dětského potenciálu a Rodič jako pozitivní kouč, které by si neměl nechat žádný rodič. 
Rozvíjet se budou také vztahová témata, jako například manipulace a kam až s ní můžeme dojít, dále rozvíjení příznivých emocí a lektoři Tomáš Rychnovský a Milan Studnička se pokusí odpovědět na otázku, jak je možné, že se z vnímavých chlapců stanou nevnímaví muži a kdo za to může? Pro návštěvníky festivalu bude k dispozici zdarma také koučovací zóna autora Emočních rovnic Aleše Kaliny. 

 

A rozhodně vezměte s sebou i potomky. Program je pro ně více než pestrý a chybět nebude ani dětský koutek.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Kategorie: 
Obrázek uživatele Martin Novotný

O autorovi

"Duchovní otec" projektu, bio-hacker2, gastronaut, nutrarián, zdravotní detektiv, infovor, blázen do fitness/OCR.

„Starejte se dobře o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém musíte žít.“ Jim Rohn