zelený čaj

Přírodních TOP6 proti chřipce, část II.

Pokračuji s TOP žebříčkem přírodních alternativ k antivirotikům. Tak, abyste se na nastávající sezonu chřipky stihli důkladně připravit a nemuseli se uchýlit ani ke “starému, dobrému Paralenu, tomu od Zentivy”…

 

 

3. zelený čaj

Kategorie: 

Voda - CO, KOLIK a KDY?

Stále odpovídáme na dotazy kolem potřebného množství tekutiny pro naše tělo. Pokusím se tedy dnes trochu tento dotaz objasnit z obecného pohledu. 

 

CO je vlastně považováno za ideální tekutinu k pití? 

Za sebe si myslím, že je to skutečně čistá kvalitní voda. Můžeme ale bez obav konzumovat i další neslazené nápoje. Do této skupiny řadíme:

Kategorie: 

Složky zeleného čaje potvrzeny jako účinné pro snížení rizika rakoviny slinivky

 

Zelený čaj je velmi pravděpodobně nejzdravějším nápojem na zemi. Pro mnoho z nás čaj a extrakty z něj mohou znamenat novou naději v možné léčbě rakoviny. Vědci ale doposud nebyli schopni identifikovat jakým způsobem zelený čaj při snížení rizika pomáhá.

Nyní výzkumníci z Los Angeles Biomedical Research Institute při Harbor-UCLA Medical Center zjistili, jak zelený čaj funguje. 

Ve studii zveřejněné online v žurnálu Metabolomics vysvětlují, jak aktivní složka v zeleném čaji mění metabolismus rakovinových buněk. 

Kategorie: