Univerzální lék na rakovinu, Ukrain

Další díly

Víte, co má společného v současnosti nejžhavější region Evropy a úspěšně utajovaný lék na rakovinu? Název. Tedy skoro. V angličtině se území, na které si brousí zuby soudruh Putin, nazývá Ukraine a onomu léku chybí na konci “e”.

 

Seznamte se s lékem Ukrain, univerzálním lékem na rakovinu

Když jsem se poprvé dozvěděl o léku Ukrain a o anabázích, které jeho objevitel, ukrajinský chemik Dr. Vasil Nowicky žijící ve Vídni, prožil, sám jsem si říkal, zda mu to vše stálo za to. Několikrát mu vyhořela laboratoř, byly na něj spáchány dva atentáty, pokud se ocitne na půdě cizího státu (je samozřejmě neustále zván na přednášky a sympozia), je neustále perzekvován úřady… A co na tom, že byl v roce 2005 oficiálně nominován na Nobelovu cenu za medicínu? Podstatné je, že s vyjímkou několika osvícených zemí (nenajdete mezi nimi žádnou z “rozvinutých západoevropských ekomonik nebo USA…) jej zdravotní autority a úřady zodpovědné za registraci léčiv úspěšně ignorují… A tak pokud si budete chtít Ukrain sehnat, budete se muset poohlédnout v jedné z následujících zemí: Ukrajina, Azerbajdžán, Gruzie, Tadžikistán, Turkmenistán, Bělorusko, Tunisko, Spojené Arabské Emiráty nebo Mexiko.

 

zdroj obrázku: Wikipedia Commons

 

Co to vlastně je Ukrain?

Vlaštovičník větší (Chelidonium majus), resp. syntetická podoba jeho účinných látek, vyráběná firmou Nowicky Pharma v Rakousku. Zmínky o vlaštovičníku se poprvé objevují již na Eberských papyrech datovaných zhruba do roku 1.500 před naším letopočtem a první informace o jeho protinádorových účincích najdete v herbáři z roku 1536. 

 

A jak Ukrain funguje?

Účinná látka v Ukrainu způsobí u rakovinných buněk (a žádných jiných - zdravé buňky lék úplně ignoruje!!!) tzv. apoptózu, což je lékařský termín pro naprogramovanou buněčnou smrt. Nebudu zabíhat do podrobností - informace o detailních účincích i přesné léčebné protokoly máme k dispozici, takže pokud bude mít nějaký ze čtenářů zájem, rádi sdělíme více - včetně kontaktů na Dr. Nowického, se kterým jsme v kontaktu.
Ukrain je navíc velmi bezpečný. Existuje tzv. terapeutický index (TI), oficiální měření toxicity léku pro lidský organismus. Čím vyšší číslo, tím je lék bezpečnější. Ukrain má TI 1250. Jen pro porovnání - cytostatika (léky používané při chemoterapii) mají TI v rozmezí 1,4 až 1,8!!!

 

Důkazy?

Těch najdete na internetu tisíce!!! Hlavně pak na osobních stránkách lidí, kteří léčbu Ukrainem podstoupili a došlo u nich k úplnému uzdravení. U oficiálních klinických studií, kterých je k dispozici méně a těžko se hledají. Proč? Protože konglomerátu farmaceutických firem vydělávajících miliardy na prodeji cytostatik se celkem úspěšně daří pozitivní výsledky “pokrývat prachem”. Nechci, aby čtenáři nabyli dojmu, že uvedené studie se geograficky omezily na země, které Ukrain oficiálně uznaly jako léčivo. Většina studií proběhla v zemích EU a USA - těch, které se uvedení léku Ukrain doposud úspěšně brání!!! Nevím, jestli se má člověk smát nebo brečet, ale pokud PubMed, oficiální databáze klinických studií, eviduje jednu americkou studii z roku 2005, která končí závěrem, že Ukrain má “potenciál jako lék proti rakovině” (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1180428/) a o devět let později je Ukrain stejně daleko na cestě k oficiálnímu schválení americkou FDA… 
Jedna z těch větších klinických studií proběhla v letech 1997 až 2003 na Villa Medica Clinic v Edenkobenu (Německo) za vedení Dr. Aschhoffa. 363 pacientům se 47 různými typy rakoviny byl podáván lék Ukrain. U všech pacientů již proběhly různé konvenční typy léčby rakoviny od pouhého odoperování tumoru po plný cyklus chemoterapie a u všech z nich bez úspěchu. A výsledky? Uvádím jen procentuelní úspěšnost pro jednotlivé typy rakoviny a dodávám, že číslo nezahrnuje pacienty, u kterých došlo k zastavení růstu tumoru - zahrnuje pouze pacienty, u kterých došlo ke kompletnímu uzdravení: rakovina prsu 31%, rakovina střev 16.7%, plicní adenokarcinom 7.7%, plicní karcinom z malých buněk 21%, astrozytom (nádor na mozku) 66.6%, neuroblastom 60%, seminom (rakonina varlat) 75%, rakovina močového měchýře 50%.

Na internetu najdete i spoustu fotograficky zdokumentovaných příkladů léčby. Níže najdete obrázek Stefana Dana, malého pacienta s lymfagiomem, jehož případ a léčba byl dokonce zaznamenán televizí RTL2. Jen dodám, že léčba Stefana začla v roce 2000, dnes je Stefanovi 19 let a těší se dobrému zdraví…  

zdroj: Ukrainian Anti Cancer Institute

 

V posledním díle tohoto mini-seriálu se můžete těšit na třetí z léků na rakovinu a to z domácích luhů a hájů!!!

Kategorie: 
Obrázek uživatele Martin Novotný

O autorovi

"Duchovní otec" projektu, bio-hacker2, gastronaut, nutrarián, zdravotní detektiv, infovor, blázen do fitness/OCR.

„Starejte se dobře o své tělo. Je to jediné místo, ve kterém musíte žít.“ Jim Rohn