Fantastický “vypínací” nápoj proti stárnutí

Tento nápoj vám pomůže efektivně vypnout pleť.

Jistě nenajdete tajemstí mládí v luxusních pleťových krémech. Pamatujte, že příroda je váš nejlepší přítel, velkoryse nabízející své zdravé produkty. 

Můžete si proto nejen připravit chutné a zdravé nápoje, ale také využít tyto dary přírody jako přírodní produkty pro péči o pleť. Doporučujeme, abyste si tento zázračný nápoj sami připravili a využili jeho pozitivní účinky. Je to zdravé a vaše pleť bude vypadat mladě a svěže. Vedlejším efektem může být regulace vaší váhy:-) 

Tento lahodný nápoj zlepší pružnost vaší pokožky a zároveň ji vypne. Okurka, celer a organický zelený čaj jsou hlavní ingredience, které potřebujete.

Okurka nabízí mnoho zdravotních výhod, a to díky vysokému obsahu kyseliny kávové a vitamínu C. Je také bohatým zdrojem kyseliny salicylové, která je důležitá pro pojivové tkáně. 

Okurka zlepšuje tón pleti a chrání zdraví vaší pokožky. Voda v okurce působí jako přírodní zvlhčovač, který dává vaší pokožce zdravý vzhled. 

Celer je bohatý na vitamíny B, o nichž je známo, že jsou prospěšné pro tón pleti. Je výborným zdrojem kumarinu, který působí proti škodlivému účinku volných radikálů. 

Zelený čaj je třetí složka nápoje. Vysoká koncentrace antioxidantů v něm, včetně vitaminů E a C, zpomaluje proces stárnutí.

Počet porcí: 
1
porce
Ingredience: 
MnožstvíJednotkyNázevPoznámka
2
kus
salátová okurka
oloupaná
4
kus
řapíkatý celer
kus = stonek
2
šálek
zelený čaj
připravený nálev z bio/organického zeleného čaje
Postup přípravy: 

Rozmixujte všechny ingredience dohromady. Je-li směs příliš hustá, můžete přidat trochu vody. Každé ráno konzumujte tento nápoj před snídaní, a ujistěte se, že je vždy čerstvě připravený.
Čaj potřebný k přípravě receptu můžete vybrat u našeho partnera Unitea CZ. Zkuste vybrat např. z těchto dvou čajů: http://www.unitea.cz/caje/zelene-caje/caj-yunnan-mao-jian/ nebo http://www.unitea.cz/caje/zelene-caje/caj-fujian-mao-feng/ 

Doba na přípravu: 
5
Doba vaření: 
5
Zdroj: 
http://www.healthandhealthyliving.com/this-fantastic-anti-aging-drink-will-help-you-tighten-your-skin/
Obrázek uživatele Veronika Novotná

O autorovi

Výživová poradkyně se zaměřením na výživové i zdravotní potíže u dětí, dospělých i seniorů. 

"Nechť strava je tvojí medicínou." Hippokratés