kuře

Kuřecí marbella

Vyzkoušeno, odsouhlaseno ;-) A budeme se k tomuto receptu rádi vracet. Byl součástí jedné z online konferencí, které jsem se v nedávnu zúčastnil - jako dárek jedné z přednášejících. Kombinace některých surovin vám může přijít nezvyklá, ale uvidíte, že vám zachutná ;-)

Kategorie receptu: 
Doba na přípravu: 
0
Doba vaření: 
0

Brokolicový pekáček s masem

S naším receptem navazuji na dnešní téma cílené na brokolici.  Ano, ve světle našeho článku bych měla vybrat recept, kde se brokolice upravuje šetrněji. Mám však zato, že v této námi vyzkoušené podobě je určená nejen těm, kteří brokolici milují, ale i těm, kteří jsou více zaměřeni na maso a zeleninu tolerují jako nutné zlo. Recept by vám mohl pomoci zlomit jistý druh odporu ke konzumaci brokolice i u dětí. Nestojí to za zkoušku?

Kategorie receptu: 
Doba na přípravu: 
15
Doba vaření: 
25

Plněná kuřecí prsa na francouzský způsob

"Rostou" a tak vám dnes přinášíme recept, kde vaše případné úlovky využijete a zabijete dvě mouchy jednou ranou - pohyb na čerstvém vzduchu společně s návratem ke kořenům (naši prapředci byli lovci-sběrači), spojený s nasbíráním hub nutných k přípravě této mňamky pro vás a vaše nejbližší, toto splňuje ;-) A pokud nebudete mít štěstí, v chladících regálech každého slušného obchodu najděte např. nějaké portobello žampiony. Snad již nemusíme dodávat, že kuřecí prsa, která do receptu použijete, by měla být z ověřených zdrojů.

Kategorie receptu: 
Doba na přípravu: 
15
Doba vaření: 
45

Západoafrický kuřecí hrnec

Tento lahodný "eintopf", ve kterém se mísí lehce štiplavá chuť se sladkou a s vůní koření si zamilujete! Dejte vale nudě a namísto obvyklé přípravy kuřecí stehen na grilu dejte přednost tomuto pokrmu, za který vám vaše tělo poděkuje ;-)

Kategorie receptu: 
Doba na přípravu: 
10
Doba vaření: 
90