smoothie

Smoothie pro výživu mozku

Jsme zde s dalším z našich oblíbených smoothie, tentokrát cíleně zaměřené na výživu mozku a podporu kognitivních funkcí. Občas nahrazuje naše "tučné kafčo", občas jej využíváme jako zdravou svačinku ;-) Ochutnejte sami a nebojte se experimentovat!

Kategorie receptu: 
Doba na přípravu: 
5
Doba vaření: 
1

Herkules smoothie

Jednoduché smoothie, využitelné nejenom po tréninku. Všechny použité suroviny vám pomohou i v případě, že do sebe potřebujete dostat ranní dávku energie! 

Kategorie receptu: 
Doba na přípravu: 
5
Doba vaření: 
0

Sezónní super smoothie

Dnešní recept opět kombinuje sezónní drobné ovoce (borůvky, maliny, ostružiny) se super-potravinou představenou v dnešním článku, špenátem. Výběr ovoce necháváme na vás - ať zvolíte jakékoliv z doporučených, připravíte nápoj plný antokyanů (antioxidanty přítomné v tomto drobném ovoci), chlorofylu a karotenoidu (antioxidanty přítomné ve špenátu). Kokosové mléko pak smoothie zahustí, dodá mu krémovost a spoustu zdravých tuků. 

Kategorie receptu: 
Doba na přípravu: 
5
Doba vaření: 
5

Kořeněné kapustovo-jablečné smoothie se skořicí

Jak na to, aby se kapusta stala vaší nejoblíbenější přísadou do vašich smoothie? Začnu pár tipy, které vám přípravu usnadní a vy i vaše děti si tuto superpotravinu zamilujete.

Doba na přípravu: 
5
Doba vaření: 
2