HIIT

Tabata? HIIT? Najděte 4 rozdíly ;-)

O HIITu (high intensity interval training neboli vysoce intenzivní intervalový trénink) jsme již psali na úplném začátku působení našich stránek, v srpnu 2014. Možná jste sami zaznamenali i jiný termín - tabata. Jaký je mezi tabatou a HIITem rozdíl? V čem jsou si podobné? Po přečtení tohoto krátkého článku budete mít jasno ;-)

 

Kategorie: 

Jedna outdoorová variace na HIIT ;-)

Dnes jen navazuji na můj předchozí příspěvek o vysoce intenzivním intervalovém tréninku. Mí oblíbenci stojící za filmem Cereal Killers (doslova "Cereální zabijáci", ale díky výslovnosti v angličtině název zní podobně jako "Serial Killers", čili "Sérioví zabijáci", což podle nás cereálie jsou) přišli s krátkým videem na Vimeo.com. Můžete na něm vidět jednoduchou variaci na HIIT v přírodních podmínkách.

Kategorie: 

HIIT - fenomén dneška

Máte málo času na cvičení? Co se cvičení týče - chcete maximální výsledek za minimum času? Nechce se Vám investovat čas ani peníze docházením do tělocvičny? Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli kladně, pak jste již asi uvažovali o tom zkusit HIIT a pokud ne, pak čtěte dále ;-)

Kategorie: