očkování

​Povinné očkování: reakce na článek Jiřího X. Doležala

Včera jsme díky vzájemné spolupráci s paní profesorkou Struneckou obdrželi reakci na článek J.X.Doležala, kterou sestavila společně s dalšími dvěma autory. Nemůžeme sice postihnout tolik čtenářů jako časopis Reflex, kde J.X.Doležal působí, ale právě proto považujeme za nutné dát níže uvedenou reakci skutečných odborníků k dispozici na naše stránky. Je tristní, že je něco tak útočného a nepodloženého je publikované v týdeníku, jehož náklad se blíží 60.000 výtisků.

Kategorie: 

Povinné očkování? Nenechte za sebe rozhodovat!

Jsme si vědomi, že i u dnešního tématu můžeme vyvolat bouřlivou diskuzi. A o to nám jde. Je nutné, abychom o sporných tématech diskutovali, abychom se ptali na odpovědných místech, aby nás zajímaly dopady a aby byly otevřeně zveřejňována všechna fakta. 

Kategorie: 

Očkování proti hepatitidě typu B aneb dobrovolně testovacím králíkem

Tak jsem minulý týden po dlouhé době navštívil “úřad”, konkrétně mou drahou zdravotní pojišťovnu, tu Všeobecnou… Byl jsem si nechat proplatit 500 Kč za masáž, na což mám jako pojištěnec jednou ročně právo. Pominu-li princip solidarity, měl bych asi trvat na proplácení masáže častěji - s přihlédnutím k tomu, že platím jak mouřenín a nic nedostávám… No nic.

Kategorie: 

Jak na imunitu

Ráno už nám bohužel teploměr neukazuje příjemné dvouciferné teploty; na některých místech můžeme vidět i hodnoty mínusové. A tak před nadcházejícím, obvykle chřipkovým obdobím je posílení imunity chytrá věc. Mějte se ale na pozoru, co se očkování proti chřipce týká. Důvody jsme uvedli v příspěvku o očkování

Cest je více, a to i když se podíváme na možnosti pravidelného užívání potravinových doplňků.

 

Kategorie: