Naši partneři

Naše motto

Bylinky revue pravidelně vzniká v malém týmu nadšenců. Snažíme se s pomocí odborných spolupracovníků, přinášet vám každý měsíc ty nejdůležitější informace ze světa bylinek, tradičních a dávno zapomenutých znalostí našich předků i posledních poznatků moderní vědy. Hlavně vám ale chceme dělat radost a přispět k příjemným chvílím pohody s magazínem Bylinky revue.

Bylinky revue netiskneme v Číně, ani na nejlevnější papír pochybného původu. Bylinky revue neobsahuje žádnou reklamu. Nedostáváme žádné dotace EU ani ČR. Nemáme žádné tajné ani zahraniční investory, jsme malá česká firma.

Jsme nezávislí na požadavcích inzerentů. Tiskneme v ČR na ekologický papír nejvyšší kvality, moderní technologií, barvami šetrnými k ochraně životního prostředí. Ano, naše práce nás baví.

A také rádi finančně přispíváme dětské transplantační jednotce fakultní nemocnice Motol v Praze.

To vše můžeme díky vám, vážení čtenáři. Děkujeme!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vanilka je na českém trhu zdánlivě běžně dostupným zbožím. Na pravou vanilku totiž v supermarketech jen tak nenarazíte. Ve Vanilkovém obchodě jsou lusky k dostání v Prime Gourmet kvalitě.

Objednat si můžete stoprocentně pravý vanilkový extrakt, vanilkovou pastu nebo dokonce vanilkovou sůl. Hospodyňkám by neměla chybět ve spižírně jemně mletá vanilka bourbon nebo vanilka tahini, jejíž využitelnost je bleskurychlá a velmi rozličná. Pravý cukr s vanilkou bourbon se stane vaším oblíbeným pomocníkem třeba při pečení.
Naší specialitou je Vanilkové Víno. Víno má snadno zapamatovatelnou a jedinečnou chuť díky pravým luskům vanilky a je orchidejí mezi běžně dostupnými navoněnými víny. Receptura Vanilkového vína je chráněna patentem.
Vyzkoušet můžete také některé z oblíbených vanilkových receptů nebo se s námi "proletět" na slunné vanilkové plantáže a dozvědět se něco o pěstování a pracování vanilky.

Přehled aktuální slev najdete zde.


Fair Made s.r.o. je akční nováček na trhu Fairtrade a BIO certifikovaných potravin na českém trhu. V nabídce eshopu www.fairmade.cz objevíte takové nezbytnosti jako jsou belgické a anglické čokolády, káva z Peru a Tanzánie, čaje z Darjeelingu a extra kvalitní kokosové produkty, či superzdravé nepražené kakaové boby. To vše zabalené v obalech s krásnými designy a prodávané s úsměvem na tváři od dvou mladých zakladatelek, které se nebojí jít do podpory kvalitních potravin a spravedlivého obchodu naplno.

Přehled aktuálních slev najdete zde.


Ghí - přepuštěné máslo vyrábíme od podzimu roku 2014. Dříve zakladatelka firmy Dominika Flídrová vařila jen pro své okolí a zájem byl čím dál větší....Vznikala na něm závislost a bylo třeba dychtivé uživatele uspokojit...Tak vznikla výrobna, firma České ghíčko. Trváme na původní řemeslné technice, kvalitním výchozím materiálu (máslu v bio kvalitě), zajímají nás vztahy s našimi lidmi, i s dodavateli a odběrateli, a upřímně věříme, že i tak se dá podnikat. V týmu máme ty nejlepší: Míša šéfuje kuchyni, Martička vymýšlí, jak s ghíčkem čarovat, Lucka si hlídá sklad, Věrka udržuje dokonalý řád, Andrea prodej... Krásně nám to zapadá a moc nás to baví. A ghíčko všichni milujeme :-)

Přehled aktuálních slev najdete zde.


Pod značkou ŽiváVoda.cz dodáváme již od roku 2010 na trh nejmodernější řešení úpravy pitné vody. Naše ionizátory vody a filtrační systémy dokáží vodu z kohoutku dokonale vyčistit a obnovit v ní vlastnosti, které voda měla u pramene. Kvalitní a čerstvá voda je základním předpokladem pevného zdraví. Vážíme si toho, že naše společnost získala od začátku svého působení tisíce spokojených zákazníků, o které denně pečujeme. ŽiváVoda.cz je výhradním zastoupením společnosti Chanson Water, která se již více než 35 let zabývá vývojem řešení pro úpravu pitné vody a na tomto poli vlastní 27 patentů. Jádrem naší nabídky jsou ionizátory vody a filtrační systémy. Zařízení Chanson svou účinností, výkonem, kvalitou použitých materiálů a zárukou nemají na trhu konkurenci. Rádi Vám připravíme řešení šité na míru. Naše produkty Vám rádi doručíme a nainstalujeme u Vás doma nebo si je lze rovněž vyzvednout osobně v naší pražské prodejně, nebo u našich partnerů. Pro více informací navštivte ŽiváVoda.cz nebo volejte na 222 345 345.

Přehled aktuálních slev najdete zde.


Nabízíme špičkové produkty využitelné pro prevenci a podpůrnou alternativní léčbu. Poskytujeme informace v oblasti zdravého životního stylu a řešení zdravotních problémů posuzovaných na základě různých vědních oborů.

Upozorňujeme na to, že existují nejen léky a inspirujeme vás k harmonickému a zdravému životnímu stylu.

Jsme na trhu od roku 2009. Naším cílem je pomáhat předcházet zdravotním potížím a inspirovat vás k péči o zdraví. Podporujeme celostní přístup ke zdraví. Naše potravinové doplňky patří mezi světovou špičku a jsou čistě na přírodním základu.
Nabízíme osvědčený kvalitní sortiment. Spolupracujeme s lékaři a nezávislými odborníky.

Nejlépe to vyjádřil Thomas Alva Edison (1847–1931):

Lékař budoucnosti nebude léčit lidské tělo drogami, ale spíše bude léčit pomocí prevence a správné výživy.

Přejeme Vám hodně zdraví.

Podpis

 

Jan Bydžovský a tým nejenleky.cz


Nemusíte hned měnit celý svět. Stačí začít u sebe. Malými kroky.

Žijeme ve stále toxičtějším světě, ze kterého mizí lesy a vymírají živočišné druhy. Nehodláme se s tím smířit.

Jsme e-shop pro každodenní hrdiny. Pro vás, kteří nečekáte, až něco udělá někdo jiný. Nepropadáte zoufalství, že jeden člověk nic nezmění. Vám pomáháme začít u sebe - dělat malé kroky každý den.

Najdete u nás stovky produktů, které jsou nejen užitečné a krásné, ale především šetrné k přírodě i vašemu zdraví. Některé z nich ušetří až 90% energie. A vám spoustu peněz.

A tak - uklízejte domácnost s přírodní, netoxickou drogerií; používejte vlastní lahev na vodu; nabíjejte mobil ze slunce nebo šetřete desítky tisíc litrů vody ročně s chytrými perlátory. A mnoho dalšího.

Přehled aktuálních slev najdete zde.


Martina Sýkorová se už víc jak 15 let věnuje alternativní medicíně – kromě irisdiagnostiky se věnuje i reflexní terapii, různým druhům masáží, elektropunktuře, práci s energiemi, získala i certifikát Mistr Reiki a léčbu doplňuje přírodními produkty. Věk jejích klientů se pohybuje od 3 do 90 let. Mimo jiné se věnuje práci s dětmi, zdravotně postiženými, ale zaměřuje se i na pomoc párům usilujícím o otěhotnění. Více informací najdete na jejích stránkách Zelená oáza. Informace o případných nabídkách pro zaregistrované čtenáře pak zde.

 

 


Sokolíci jsou rodinou manufakturou vyrábějící pochutiny a dochucovadla s obsahem chilli papriček.

Přehled aktuálních slev najdete zde.


Froothie je exklusivním distributorem australské značky Optimum, která vyrábí jedny z nejlepších mixérů, odšťavňovačů a sušiček ovoce na světě. I když má ve všech kategoriích zdatné konkurenty (u mixérů např. značku Vitamix), poráží je na hlavu především kvalitou zpracování a použitím trvanlivějších materiálů. Investice do Optimum je investicí na celý život!

Přehled aktuálních slev najdete zde.